Gminny Ośrodek Kultury w Klonowej oraz Łódzki Dom Kultury w ramach Współorganizacji Projektów Kulturalnych na terenie województwa łódzkiego z okazji obchodów Roku Świętego Jana Pawła II serdecznie zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych - solistów, zespoły wokalne, chóry w wieku od 7 do 107 lat z terenu powiatu sieradzkiego do udziału w przeglądzie ulubionych pieśni Papieża Jana Pawła II realizowanego w dniach 15.10-06.11.2020 poprzez przesłanie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego z nagraniami mp4 (max. 3) utworów zapisanych jako: imię nazwisko/nazwa zespołu_tytuł pieśni.mp4 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem „Zgłoszenie MFP Klonowa 2020”. Przed dokonaniem zgłoszenia należy zapoznać się z Regulaminem przeglądu. Lista laureatów zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej 9 listopada 2020. W razie pytań zachęcamy do kontaktowania się z koordynatorką przeglądu Agnieszką Pawlak - tel. 509 373 604, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Załączniki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy MFP Klonowa 2020

Regulamin MFP Klonowa 2020

 

JURORZY PRZEGLĄDU

Magdalena Grzechnik

Wokalistka, logopeda i trenerka głosu. Wieczna studentka i łapaczka wiedzy na temat mówionego i śpiewanego głosu. Ukończyła studia magisterskie z edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej w klasie muzyki rozrywkowej pod okiem Mieczysława Szcześniaka w Kaliszu, podyplomowe studia logopedyczne w Warszawie, emisję głosu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Aktualnie studentka Akademii Medycznej we Wrocławiu na kierunku neurologopedia kliniczna z wczesnym wspomaganiem logopedycznym.

Jerzy Kaszuba

Absolwent Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, pedagog, poeta, twórca rysunków satyrycznych i karykatur, instruktor teatralny, reżyser teatru amatorskiego, instrumentalista, członek zespołów folkowych, kontynuator oraz propagator sieradzkiej muzyki ludowej.

ks. Fabian Domagalski

Urodzony 26 listopada 1995 w Sycowie, ukończył Liceum im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie w 2014, a następnie rozpoczął formację kapłańską w Wyższym Seminarium Duchownym w Kaliszu. W 2020 roku obronił tytuł magistra teologii pisząc pracę magisterską z dziedziny filozofii. W 2020 roku wyświęcony został na kapłana i skierowany do pracy duszpasterskiej w parafii Brzeźnio. Instrumentalista, miłośnik gry w szachy, Mistrz Polski Duchowieństwa w szachach klasycznych, wspinacz, zapalony podróżnik i autostopowicz.

Logowanie