Myśląc o Was w czasie, który nie pozwala nam realizować naszej misji w normalnych warunkach, przygotowaliśmy koszyk możliwości i propozycji, by ten czas pod hasłem #zostańwdomu, był dla Was mimo wszystko atrakcyjny, miły i pełen kulturalnych opcji do wykorzystania.

Mimo zamkniętych teatrów, muzeów, kin i sal koncertowych, biblioteki i ośrodków kultury tłumy ludzi w całej Polsce, bez wychodzenia z domu kulturalnie spędzają czas.

#zostańwdomu zapraszamy :-)

Na pierwszy plan proponujemy wirtualny spacer. O tak! bez wychodzenia z domu możecie się Państwo przenieś w niesamowite wnętrza światowych muzeów.

New York i Guggenheim Museum, gdzie podziwiać można dzieła nowoczesności, współczesności a także impresjonizmu i postimpresjonizmu,

Holandia. Van Gogh Museum - Muzeum z Amsterdamu zachwyca bogactwem dzieł znakomitego postimpresjonistycznego malarza, którego dzieła takie jak „Słoneczniki”, „Martwa natura z koszem kartofli” znane są większości z Państwa. W muzeum, obrazy, rysunki i listy artysty.

Meksyk. Narodowe Muzeum Antropologiczne - Z prostokątnego dziedzińca wchodzi się do mieszczących się na parterze 12 sal wystawowych, razem muzeum ma 23 sale z ekspozycją stałą i 1 z okolicznościową.

 

Wszystkim miłośnikom kultury mówimy #zostańwdomu i pamiętaj, że kultura czeka na Ciebie w sieci.

Logowanie