Myśląc o Was w czasie, który nie pozwala nam realizować naszej misji w normalnych warunkach, przygotowaliśmy koszyk możliwości i propozycji, by ten czas pod hasłem #zostańwdomu, był dla Was mimo wszystko atrakcyjny, miły i pełen kulturalnych opcji do wykorzystania.

Mimo zamkniętych teatrów, muzeów, kin i sal koncertowych, biblioteki i ośrodków kultury tłumy ludzi w całej Polsce, bez wychodzenia z domu kulturalnie spędzają czas.

#zostańwdomu zapraszamy :-)

Co więcej? Kultura online! To doskonały pomysł, dla wszystkich z Państwa, którzy chętnie korzystają z wartości kultury na co dzień, a może i dla tych, którzy dzięki formie online przekonają się, że warto odwiedzić te cudowne miejsca...

Jedną z okazji, podczas których warto sięgnąć do zasad dress code, jest wizyta w teatrze lub operze. I choć czasy, w których obowiązywały ścisłe normy odnośnie ubioru już minęły, wciąż istnieją pewne niepisane reguły, których warto przestrzegać, by wyglądać elegancko i z klasą. Dziś jednak w domowym zaciszu możemy ubierając się zgodnie z przyjętymi zasadami dress codu lub nieco mniej formalnie przenieść się do oper lub teatrów, by obejrzeć i wysłuchać wirtualnych koncertów i spektakli, jakie czekają na nas w sieci. A możliwości jest mnóstwo!

 

Teatr Polski w Warszawie

Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich. Wirtualna scena i propozycje spektakli zarówno granych na żywo, jak również udostępnianych z archiwum

 

Teatr Muzyczny w Łodzi i jego propozycje online dla widzów online

 

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży

 

Opera i Filharmonia Podlaska

 

Narodowe Forum Muzyki

 

Narodowe Centrum Kultury

 

Wszystkim miłośnikom kultury mówimy #zostańwdomu i pamiętaj, że kultura czeka na Ciebie w sieci.

 

 

Logowanie